Penzion Sýpka Rovensko

Světlana Čiberová & Bewit - nejen o vůních

19.10.2023 16:00

Jak je vám ve svém těle?
Cítíte se být v plném zdraví, plní energie a radosti?

A co vaše psychika?
Prožíváte momentálně svůj život klidně a cítíte se bezpečně?

Jestliže odpovídáte "ne, ani vzdáleně", potom přijměte pozvání a přijďte si popovídat o tom, jak vůně přírodních esencí mohou harmonizovat mysl i tělo, co dalšího můžeme udělat pro své zdraví a pohodu ve všech směrech. Povídat si budeme o ryze české firmě Bewit, která se tomuto tématu dlouhodobě věnuje. Na českém trhu nenajdete jinou firmu, která

  • má tak kvalitní zdroje a dodavatele,
  • vymýšlí vlastní receptury a vyvíjí své produkty,
  • pracuje výhradně v úctě ke všemu živému, tedy k přírodě samotné, i ke zvířatům, a tudíž zde nenajdete výrobky jakkoli laboratorně testované na zvířatech,
  • čistotu a složení esenciálních olejů nepřetržitě testuje ve vlastní, špičkově vybavené laboratoři,
  • zaručuje čerstvost svých produktů,
  • vyrábí bez jakýchkoli chemických "umrtvovadel" - konzervantů, barviv, syntetických složek a dalších neprospěšných látek,
  • stále vyvíjí a přivádí na trh nové, ekologické produkty - kromě esenciálních olejů také ekodrogerii, holistickou kosmetiku, superpotraviny, doplňky stravy, zelené potraviny a mnoho dalšího.

Na semináři představíme  možnosti řešení různých potíží přírodní cestou, budeme sdílet své zkušenosti v těchto oblastech:

- potíže se spánkem,
- bolestmi hlavy,
- problémy s trávením,
- jak začít s tím, co nás láká dělat, ale nevěříme si,
- jak napomoci hubnutí, když se nedaří vyhnout se odpolednímu nebo večernímu cukrovému dopingu,
- jak se připravit na "povinné" podzimní virózy,
- potíže s padáním vlasů...

Povídání a představení Bewit proběhne ve spolupráci s nádhernou ženou, moudrou bytostí a známou českou celostní vizážistkou a podporovatelkou osobní cesty k vlastní jedinečnosti, paní Světlanou Čiberovou, která nás v minulosti s různými tématy navštívila už mnohokrát a setkání s ní mělo vždy velký ohlas.

Na setkání a povídání o firmě Bewit bude možno klást dotazy, které vás zajímají, ať už se budou týkat zkušeností s esenciálními oleji, jejich působením, i s dalšími produkty, které jsou v nabídce. Mnoho těchto produktů bude možno i otestovat a ochutnat.

Vysvětlíme, co je třeba k práci s esenciálními oleji, jak je možné je využít pro zdraví své i svých blízkých, co říkají zkušenosti tisíců každodenních uživatelů v ČR i jiných zemích, jak funguje eshop, co znamená osobní frenšíza a jak s Bewit ušetřit.

Velmi se na vás společně těšíme!

Kdy:
čtvrtek 19. 10. od 16:00 

Kde:
Penzion Sýpka, sál

Příspěvek:
100,-

Rezervace:
Přes formulář níže.

Přihláškový formulář

Počet volných míst: 30/30

Archiv kalendáře akcí