Penzion Sýpka Rovensko

Jak si užít své babí léto - s MUDr. Helenou Máslovou

18.10.2023 17:00

Slovy Ivety Kučerové, autorky projektu Zivaradost.cz, píší média o MUDr. Heleně Máslové jako o první dámě české psychosomatiky a rebelující lékařce. Helena Máslová je psychogynekoložkou – to znamená, že pomáhá ženám přijít na kloub příčině jejich zdravotních problémů či neplodnosti. Má schopnost vidět slepá místa našeho chování a poukazovat na společenské jevy, které máme tendenci nevidět – třeba dlouhodobé následky hormonální antikoncepce, přeceňování sekundární prevence a souvislosti s žitovem svých pacientek. Otevřeně mluví o vlivu farmaceutických firem na jednání českých lékařů. 

První setkání s doktorkou Máslovou na Sýpce přineslo velké ohlasy dámského publika. S radostí vás tedy zveme na druhou, podzimní diskuzní přednášku s touto moudrou a vtipnou ženou, a to ve středu, 18. října od 17:00.
Tématem bude příznačné babí léto - jsme schopny si bez odmítání připustit a přijmout, že i my se jednou přiblížíme, anebo už se nacházíme, v této životní fázi? Lze se na ni připravit? Co od nás vlastně tělo, podléhající přírodním rytmům, v tomto období žádá? A jak si ji můžeme opravdu užít?

Několik rozhovorů z poslední doby je na vysílači Svobodné Universum Martiny Kociánové:
První díl: V ordinaci slýchám případy žen, že si jejich dítě po očkování přestalo hrát
Druhý díl: Trpíme závislostí na mobilu, sbírání lajků, sledování porna, penězích
Třetí díl: Žijeme déle, ale jsme déle nemocní a vážné choroby mají stále nižší ročníky
Čtvrtý díl: V dnešní době probíhá kastrace u mužů pomalu a nenápadně
Pátý díl: Ženy vytvářejí ženské peklo – potlačují energii mateřství i schopnost orgasmu

KDE:
Penzion Sýpka, Rovensko 20

KDY:
Středa, 18. října, 17:00

CENA:
490,- Kč

Přihlášky prosím posílejte přes uvedení přihlašovací formulář. Poté zašleme platební detaily pro platbu vstupenky převodem na účet Sýpky. Děkujeme a těšíme se na další společné setkání!

EDIT: AKCE JE PLNĚ OBSAZENA. MÁTE-LI ZÁJEM O INFORMOVÁNÍ V PŘÍPADĚ, ŽE SE UVOLNÍ MÍSTO, POŠLETE PROSÍM MAIL NA penzion@sypkarovensko.cz A V PŘÍPADĚ ZMĚNY VÁS BUDEME INFORMOVAT. NEZAPOMEŇTE TAKÉ SLEDOVAT FACEBOOK SÝPKY, KDE UVEŘEJŇUJEME VŠECHNY AKTUÁLNÍ INFORMACE A UDÁLOSTI!

 

 

Na tuto událost již nejsou volná místa.

Archiv kalendáře akcí