Penzion Sýpka Rovensko

Chůze po žhavém uhlí - Cesta z povrchní reality za opravdovostí prožitku.

14.07.2023 19:00

Intenzivní, nabitý, tranzovní. Objevte, že hranice vašeho Já se mohou snadno rozplynout a vy se můžete osvobodit od každodenních masek a rolí. Propojte se s přírodou a lidmi bez všedních stereotypů a povinností. 

Co vás čeká?

DECH - HLAS - RYTMUS - POHYB

Práce s dechem a hlasem: ohnivá meditace, dýchání do čaker, mantry, šamanský zpěv.
Rytmus a pohyb: skupinové bubnování, transe dance, súfijské cvičení čtyři směry
Tvořivost a komunikace: malování osobních masek, setkání a sdílení s příjemnými lidmi, techniky práce se strachem
Vnímání a cítění: práce s emocemi, splynutí s přírodou, opočinek od všední reality

Na závěr pro ty, kteří se rozhodnou:
Chůze po žhavém uhlí - firewalking

Jedinečná technika, díky které zažijete sílu odvahy i strachu z prvního kroku. Pokud dokážete vykročit na cestu, ať už po té ze žhavého uhlí nebo té životní, máte za sebou tu nejtěžší část. Jakmile se jednou odhodláte, cesta vás už povede sama a každou další překážku budete překonávat snáze než tu předešlou. Získáte zkušenost, kterou si můžete snadno přenést do svého života, abyste se dokázali odhodlat zkoušet věci, které jste dříve považovali za velice obtížné či dokonce nemožné.

www.firewalking.cz

Upozornění: tento program není vhodný pro děti, pro pra/rodiče s dětmi je vhodný jiný typ programu na výše uvedených stránkách Ivo Janečka.

V pátek zahájíme v 19 hodin a program skončí v neděli po obědě.
Cena 2500 Kč zahrnuje program, ubytování, stravování.
Strava je prostá, chutná, vegetariánská. Stravování začíná páteční večeří a končí nedělním obědem, čaj / káva (20,-) k dispozici.
Ubytování ve vlastním spacáku a karimatce v sále penzionu Sýpka, wc a sprcha k dispozici.
Zájemci mají do naplnění kapacity penzionu možnost připlatit si za ubytování v pokojích (vždy dva pokoje mají společnou koupelnu, ložní prádlo a ručníky jsou v ceně), příplatek 600,- / os. - požadavek uveďte prosím v přihlášce v poznámce.

EDIT 15.6.
Ubytovací kapacita penzionu je zaplněna. Možné je přespání v sále penzionu, anebo v okolí (např. Zábřeh, hotel AMCO).

Při nutnosti zrušit pobyt měsíc předem (do 14.6.2023) je platba NEVRATNÁ. Po tomto datu je třeba najít si za sebe náhradníka.

Doplácí se do 20.6. Číslo účtu pošleme spolu s potvrzením rezervace, do poznámky pro příjemce prosíme uvést FIREWALKING + JMÉNO. Pokud by vzhledem k vyšší moci (počasí, úřady) nebylo možné akci uskutečnit, platbu vrátíme v plné výši na účet, ze kterého přišla.

Přihlášení probíhá vyplněním formuláře na těchto stránkách. Pokud je plno, přihlaste se jako náhradník. Před seminářem se skoro vždy někdo odhlásí, a tak se může stát, že vás narychlo oslovíme.

Na proběhlou událost se již nelze přihlásit.

Archiv kalendáře akcí