Penzion Sýpka Rovensko

Hudbou k sobě - hudební festival

14.06.2024 14:00

Milí přátelé,

máme obrovskou radost, že vám po týdnech příprav můžeme představit a pozvat vás na nádhernou hudební a taneční akci, festival HUDBOU K SOBĚ, který chystáme společně s Vojtou Violinist, Myrith, Viktorem Vlkem a jeho ženou Eivou.

Festival začne v pátek 14. června ve 14:00, pokračovat bude až do nočních hodin a celou sobotu 15. června. Bude možné přespat od pátku do neděle v několika aktuálně volných pokojích (Dřevo, Voda nebo Oheň) - máte-li zájem, je třeba zaslat přes rezervační formulář rezervaci, kterou potvrdíme, nepůjde-li v daném termínu rezervaci vytvořit, jsou už pokoje obsazené.
Nebo můžete využít zahradu u penzionu a postavit si na ní svůj stan.

V ceně vstupenky bude i strava, drobné občerstvení bude možné na místě dokoupit.

Čeká nás opravdu nabitý program, posuďte sami!Jak je to s cenou? Podle termínu přihlášení na festival budete platit buď velmi zvýhodněnou cenu 2200,- za oba dny, tato cena platí do konce dubna. Poté po celý květen bude cena za oba dny 2400,- a od 1. do 13.6. , kdy končí prodej vstupenek, bude cena za víkend 2600,- Kč. Přihlásit se včas se tedy rozhodně vyplatí :)

Je také možné zúčastnit se pouze jednoho dne, pátku, anebo soboty. 

V ceně jsou vždy i workshopy, záleží pouze na aktuální obsazenosti - u workshopu hry na didgeridoo je maximální počet účastníků 20, proto svou účast volte rovnou při zaslání přihlášky.
Veškeré informace a možnost přihlásit se zasílejte prosím přes stránky VOJTY VIOLINIST, nikoli přes náš web, jak jste jindy zvyklí. Můžete si zvolit typ vstupenky a zaškrtnout, máte-li zájem, účast na didgeridoo workshopu.

Mnozí z vás dobře znáte hudební tvorbu Vojty a Myrith, ať už z jejich vystoupení u nás, anebo z dalších akcích, kterých se oba často účastní. Pro vás i pro ostatní, kteří máte zájem a chcete se dozvědět něco víc, přidáváme představení:

Veškeré informace jsou k dispozici také na webu Vojty Violinist, kde se můžete zároveň i přihlásit.
Máte-li další dotazy, můžete nás kontaktovat na mailu penzion@sypkarovensko.cz, nebo telefonicky na čísle 774 210 400. 

Těšíme se na společné setkání, tanec, zpěv i prožití krásných chvil u ohně v době těsně před letním slunovratem, v nádherné, jiskřivé a radostné atmosféře, kterou společně vytvoříme!


 

Přihláškový formulář

Počet volných míst: 50/50

Archiv kalendáře akcí