Penzion Sýpka Rovensko

Milé dámy, s radostí představujeme novinku v péči o pleť té nejvyšší možné řady: luxusní péče v podobě vzácného oleje z opuncie v podobě tří nových pleťových sér od Bewit. 

Video představení

Olej z opuncie má velmi vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, omega-6 a -9 a přírodního antioxidantu vitamínu E. Je také bohatý na aminokyseliny, které stimulují produkci kolagenu a podporuje rychlejší buněčnou obnovu. Obsahuje také vitamín K, který může mj. zesvětlit tmavé kruhy pod očima a podpořit pružnost vaší pokožky.“  Opunciový olej navíc obsahuje trojnásobek vitamínu ve srovnání například s arganovým olejem.

Bewit dnes (24.7.2023) uvádí do prodeje zcela nová pleťová séra, díky kterým své pleti dopřejete nejlepší možnou hydratační péči. Opuncie je díky svému přirozenému životu v pouštních, suchých oblastech, velmi houževnatou rostlinou, která si dokáže pro své přežití udržet velké množství vody. Tuto její vlastnost převádí olej z ní i do pleťových sér, která skvěle hydratují a vyživují jakýkoli typ pleti.Vybírat můžete z těchto tří řad:

ENJOYMENT / ZÁŽITEK - s obsahem neroli, frangipani, champaky, skvalenu a astaxanthinu, pro všechny typy

TRANSFORMATION / PROMĚNA -  s obsahem lotosů, bakuchiolu a tokoferolu, pro všechny typy

VIBRATION / VIBRACE - s obsahem CBD, růže damašké a osmanthu, pro všechny typy, včetně velmi suché a citlivé

Všechna séra mají tyto hlavní benefity:

  • Uzamyká v pleti hydrataci (plní funkci TEWL)
  • Vypíná, obnovuje pružnost
  • Zklidňuje, redukuje začervenání
  • Zmírňuje svědění a pnutí
  • Vyživuje a chrání
  • Podporuje regeneraci
  • Působí afrodiziakálně

     

Přejeme vám příjemné vybírání, testování a prožitky, a budeme rádi, když nám na našem facebooku dáte vědět, jak jste s výrobky Bewit spokojeni!